ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ

Deťom v materskej škole je poskytovaná celodenná strava v sume 1,19€.

• desiata 0,28€
  • obed 0,68€
  • olovrant 0,23€

Úhrada za stravovanie prebieha bezhotovostným platobným stykom formou poštovej poukážky, tvalého príkazu alebo elektronicky internetbankingom vopred do 15. dňa v mesiaci.

Odhlasovanie detí je možné do 7,30 hod. daného dňa.

Za neodobranú včas neodhlásenú stravu sa finančná náhrada neposkytuje. Možnosť prevzatia stravy v prípade neodhlásenia dieťaťa zo stravy je možné iba v prvý deň neprítomnosti/neodhlásenia zo stravy dieťaťa v škole do prinesenej nádoby do 13,00 hod.

Preplatky na stravnom za uplynulý mesiac sa odpočítavajú v predpise stravného na ďalší mesiac.

Jedálny lístok umiestnený na dostupnom mieste každej triedy. Údaje na jedálnom lístku obsahujú:

• názov pokrmov
  • čísla materiálnospotrebných noriem
  • gramáž hotových pokrmov
  • alergény

Systém prípravy jedál:

Výroba pokrmov v ZŠS sa riadi

• odporúčanými výživovými dávkami potravín podľa vekových kategórií stravníkov,
  • materiálovými spotrebnými normami,
  • hygienickými požiadavkami a zásadami správnej výrobnej praxe,
  • podmienkami nákupu potravín na jedlo, na ktoré prispieva zákonný zástupca.

Určite vás bude zaujímať aj nasledujúca stránka kde sa dozviete napríklad aké aktivity robíme alebo si pozriete krásne fotografie.