Začiatok školského roka 2021/2022

Vzhľadom na blížiaci sa september a meniacu sa situáciu mi dovoľte informovať Vás o tom,

aký začiatok šk. roka nás čaka práve v tejto chvíli.

Materská škola otvorí brány všetkých prevádzok školy, triedy budú označené pri vstupe do budovy a menné zoznamy detí nájdete priamo pri vstupe do tried.

(pre Ľuborčiansku platí - nová trieda najmladšie deti, najstaršie deti na poschodí pôvodná trieda).

Časť tlačív, ktoré bude nutné vypísať najdete už teraz na http://www.ms-nemsova.sk/rozne/dokumenty

(vyhlásenie o bezpríznakovosti, čestné vyhlásenie, splnomocnenie a čestné vyhlásenie týkajúce sa poberania dotovanej stravy - vypíše ten, kto chce pre svoje 5 ročné dieťa dotovanú stravu.... koncom týždňa pribudne prihláška na stravu).

Dospelý doprovod bude mať prekrytie dýchacích ciest a v rámci tolerancie prosím, aby sa v šatniach nehromadilo veľa ľudí (jeden rodič s dieťaťom a to celé x2).

Novým rodičom dávam do pozornosti rady a požiadavky, ktoré nájdete na rovnakom linku.

Školský rok 2021/2022 začíname dňom 2. septembra!

prevádzková doba Odbojárov 6,00 - 16,15, deti sa schádzajú v 1. tr do 7,00 a od 15,30

Kropáčiho 6,00 - 16,00 deti sa schádzajú v 1 tr do 7,00 a od 15,30

Ľuborčianska 6,00 -16,00 deti sa schádzajú v 2 tr. ...do 6,30 1tr, do 7,00 3tr a popoludní od 15,30

Trenčianska 6,30 -16,00