Aktuálny problém - kópie negatívnych testov

Vzhľadom na nariadenia je potrebné, aby zákonný zástupca dieťaťa predložil čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti,

ktorého prílohou je kópia negatívneho testu rodiča nie staršieho ako 7 dní. Nakoľko sa v našom meste začalo tetovanie na objednávku prostredníctvom aplikácie vzniká problém s kópiou testu, ktorý je zasielaná formou sms.

V prípade, že nemáte offis aplikáciu v mobilnom telefóne a neviete si test vytlačiť, požiadajte na MOM pri výtere, aby Vám bol doručený výsledok na e-mailovú adresu... to Vám umožní ľahšie vyrobiť kópiu (odporučili to zamestnanci MOM).

Je možné sa testovať aj bez objednávky, s čakaním a získaním papierovej podoby výsledku testu.

Viem, že je to komplikované, no napriek tomu Vás prosím, aby ste k tejto povinnosti pristúpili zodpovedne a každých 7 dní vykonali túto administratívu. Bez nej Vám dieťa do materskej školy nemôže byť prijaté.

PS: vzhľadom na zákon 18/2018 o ochrane osobných údajov neposielajte výsledky ani sms ani mailom, je nutná papierová kópia.

Ďakujem a prajem veľa zdravia a dobrej nálady:)