Opätovná možnosť podania prihlášok

Vzhľadom na možnosť otvorenia triedy s poldennou formou výchovy a vzdelávania

v našej materskej škole poskytujeme opätovnú možnosť podania prihlášok na predprimárne vzdelávanie pre deti, ktoré k 31.12.2020 dovŕšia tri roky.

Žiadosť o prijatie je možné stiahnuť : http://www.ms-nemsova.sk/rozne/dokumenty

Podanie žiadosti je možné elektronicky alebo osobne v sídle školy na ul. Odbojárov. V prípade otázok sa informujete na 032 6598289 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Materská škola si vyhradzuje právo triedu neotvoriť v prípade nedostatočného záujmu.

- poldenná forma výchovy a vzdelávanie je v čase od 7,00 do 12,30 hod s desiatou a obedom

- otvorenie triedy je plánované v prevádzke na ul. Ľuborčianskej

- po ukončení realizácie nadstavby deti budú umiestnené v novej triede s možbnosťou zmeny formy výchovy a vzdelávania na celodennú - podľa počtu detí