Blog

Podávanie prihlášok

Na základe Rozhodnutia ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR a Nariadenia mesta Nemšová

sa podávanie žiadostí na prijatie dieťaťa do materskej školy bude realizovať v čase od 30. apríla 2020 do 31. mája 2020 bez osobnej prítomnosti detí a s dôrazom na dodržanie hygienicko-epidemiologických opatrení.

Riaditeľka školy týmto odporúča realizáciu podania prihlášky elektronickou formou. Tlačivo zverejnené na webovom sídle školy www.ms-nemsova.sk je potrebné vyplniť, podpísať a poslať sken/kópiu na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., prípadne využiť ústredný portál verejnej správy www.slovensko.sk. V prípade potreby osobného stretnutia je možné prihlášku podať 4. mája 2020 v čase od 8,00 do 12,00 v kancelárii riaditeľky školy na ul. Odbojárov. Potvrdenie o zdravotnom stave sa nevyžaduje. Ak nebude doručené do času vydania rozhodnutia, do 15. júna 2020, bude dieťa prijaté na adaptačný pobyt (max. na tri mesiace).

Plagát

Rozhodnutie

Nariadenie

Materská škola Nemšová, Odbojárov 177/8A, 914 41 Nemšová

  • Email: riaditel@ms-nemsova.sk
  • Mobil: 0911 190 425
  • Tel.: 032/659 82 89

Foto

Dokumenty na stiahnutie