Blog

Nastalo ticho...

Na základe usmernení hygienika a krízového štábu sa aj naša materská škola ocitla v situácii, kedy zíva prázdnotou a detský smiech nedobrovaľne opustil triedy a školské dvory. V mene všetkých zamestnancov musím povedať, že táto situácia sa nám vôbec nepáči. Čo už! Zdravie je prvoradé a preto Vám, milí rodičia, držím palce, aby ste so svojimi deťmi strávili príjemné chvíle a dokázali ich zabaviť vhodnými a veku primeranými činnosťami.

Je veľa možností ako stráviť voľný čas. Množstvo inšpirácií na hry a aktivity nájdete na internetových stránkach

ponútnite deťom súbor pracovných listovna tému Zvieratka: http://www.kafomet-eshop.sk/product/na-stiahnutie/pracovne-listy-na-temu-zvieratka/1962

 

Materská škola Nemšová, Odbojárov 177/8A, 914 41 Nemšová

  • Email: riaditel@ms-nemsova.sk
  • Mobil: 0911 190 425
  • Tel.: 032/659 82 89

Dokumenty na stiahnutie

Blog

Foto